No i ładnie No i ładnie

Salon w stylu glamour

image
Zaprojektowane przez:
Aneta Nowakowska
Właściciel wnętrza
Wojtas
image
tag
tag
tag
tag
tag
tag
tag
tag
tag
image2
image3
image4
image1
image2
image3
image4
before after
Przed
image
image
Po
image
image

Styl glamour to prosta, elegancka forma, perfekcyjny minimalizm, który uwodzi swoją niepowtarzalną estetyką. Styl ten nie boi się ciemnych kolorów, a czarne akcenty są wręcz obowiązkowe. Bazą jednak pozostają jasne odcienie, co widać w przedstawionym projekcie. Pokój jest jasny, ale czarna ściana, komoda, stolik, a nawet częściowo lampa nadaje intensywności i wprowadza w świat glamour. Kolekcja mebli tapicerowanych CHESTER ma możliwość doboru tkaniny, co świetnie wpisuje się w ten styl, który lubi łączyć kontrasty, stąd wybór padł na granatową sofę oraz białe fotele.

Jeden styl, dwie tkaniny to bardzo ciekawe połączenie, które nadaje ciekawą formę klasycznym meblom tapicerowanym. Warto zaznaczyć, że pikowania dobrze oddają ideę glamour. Wydzielona została również część jadalniana, w której głównym bohaterem jest solidny, drewniany stół. Uwagę zwracają też nietypowe, białe krzesła na drewnianych nóżkach. Blask, złocenia to kolejny element bez którego nie istnieje styl glamour, stąd bardzo ozdobna lampa oraz intensywne dodatki nad kominkiem.


image
Więcej realizacji tego samego projektanta
Kuchnia w układzie L w ciekawej stylistyce pełna funkcjonalnych rozwiązań.
Pokój dla dwóch nastolatek, to miejsce, które łączy wiele funkcji.
Projekt nowoczesnej kuchni z charakterem w układzie L.
Zmiana sypialni w pokój dla dziecka w skandynawskim stylu.
Realizacje z kategorii #salon
Jasny i przestronny salon urządzony w skandynawskim stylu z zasłonami w biało-czarną kratę.
W przestrzeni, która spełniać ma różne zadania, najważniejsza jest funkcjonalność.
Z dobrym pomysłem aranżacyjnym nawet mały salon może zachwycić.
Jeden pokój, który ma pełnić wiele funkcji? Tu potrzebna jest przemyślana koncepcja.
Inne realizacje
Kuchnia w układzie L w ciekawej stylistyce pełna funkcjonalnych rozwiązań.
Jasny i przestronny salon urządzony w skandynawskim stylu z zasłonami w biało-czarną kratę.
Pomysł na to jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń w niewielkiej kuchni.
Wąska i mała kuchnia w jasnych i naturalnych kolorach.

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Klikając „ Akceptuje” lub zamykając okno przy pomocy przycisku „X” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych, w tym o Twoich uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.