No i ładnie No i ładnie

Codziennie nowa metamorfoza. Wśród nich może znaleźć się Twoja. Zgłoś się kliknij tutaj >>

Skandynawia w baśniowym wydaniu

image
Zaprojektowane przez:
Magdalena Mrozek
Właściciel wnętrza
AskaW
dodano: 28.07.2021
image
tag
tag
tag
tag
tag
tag
image2
image3
image4
image5
image1
image2
image3
image4
image5

Przesuń suwak i zobacz jak zmieniło się wnętrze

before after


Przed
image
image
image
image
Po
image
image
image
image

Każde pomieszczenie - nawet to najbardziej trudne ze względu na gabaryt, czy jak w tym przypadku, na ilość otworów drzwiowych, z pewnością da się zaaranżować. Trzeba się najpierw dobrze zastanowić na czym nam zależy i czego potrzebujemy, a potem chwila główkowania i gotowe. Z pomieszczenia przechodniego, na które właściciele nie mieli pomysłu, powstał przytulny i kolorowy pokoik dla dwóch sióstr. Jako, że mamy małą różnicę wieku, to każda z dziewczynek dostała swoją własną przestrzeń do nauki i zabawy. Starsza z sióstr niebawem pójdzie do szkoły, więc z pewnością przyda się jej do nauki biurko ERDEN. Na dużym blacie będzie się wygodnie odrabiało lekcje, a wszystkie przybory wylądują w pojemnym kontenerku. Dodatkowe półki PACO pomieszczą z kolei książeczki i bibeloty. Młodsza z sióstr ma do dyspozycji stoliczek dostosowany do jej wieku oraz aranżację z tablic do rysowania kredą. Od teraz będzie można popuścić wodze artystycznej wyobraźni. Ze względu na ustawność pokoju użyte zostało łóżko piętrowe, które kształtem przypomina domek i świetnie komponuje się w słodko-pastelowej aranżacji. Nie mogło tu jednak zabraknąć funkcji przechowywania. I choć miejsca nie było za wiele, to udało się wygospodarować go na tyle, aby umieścić w pokoju szafę WINNIE z półkami oraz drążkami na ubrania. Zabawki z kolei układać można na wysokim, otwartym regale WALLY. Całość kompozycji uzupełniają oczywiście tekstylia oraz prześliczne dywaniki NEBBIA STAR i ABC VINTAGE NUDE.


image
Więcej realizacji tego samego projektanta
DorKup
dodano 24.10.2021
Duży salon, w którym po metamorfozie panuje nowojorski klimat w klasycznej kolorystyce.
Monika
dodano 07.10.2021
Po raz kolejny zgłaszający wpadli na pomysł, aby podarować metamorfozę wnętrza w prezencie. Tym razem dzieci chciałyby w ten sposób podziękować wspaniałym rodzicom za wszystko, co dla nich zrobili a dodatkowo uczcić w ten sposób ich urodziny.
izabelad
dodano 14.10.2021
Salon z jadalnią o nietypowym kształcie, urządzony w jasnej kolorystyce.
MagKru
dodano 30.09.2021
Wnętrze dla wielbicieli minimalizmu i stonowanych barw.
Realizacje z kategorii #pokój dziecka
Piesel
dodano 16.10.2021
Przestrzeń do nauki i zabawy dla trójki rodzeństwa
Basia
dodano 13.10.2021
Wyjątkowy pokój dla dziewięciolatki w jasnej kolorystyce turkusu i różu.
asman
dodano 05.10.2021
Wymarzone, bajkowe miejsce do nauki i zabawy.
Aniaa
dodano 01.10.2021
Jak zaaranżować pokój dla 3-letniego chłopca? Przychodzimy z pomocą.
Inne realizacje
Agatasun
dodano 19.10.2021
Projekt wąskiej sypialni utrzymanej w modnym stylu soft loft.
Sylwia997
dodano WCZORAJ
Przytulna sypialnia, nawiązująca kolorystycznie do reszty mieszkania.
jurczus
dodano 21.10.2021
Metamorfoza salonu dopełniona zielonymi akcentami roślinnymi.
kathim
dodano 12.10.2021
Aranżacja jasnego salonu w stylu industrialnym.

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Klikając „ Akceptuje” lub zamykając okno przy pomocy przycisku „X” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych, w tym o Twoich uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.