No i ładnie No i ładnie
about

Zmiana Twoich czterech kątów jest na wyciągnięcie ręki

Chcesz odświeżyć swoje wnętrze, ale nie masz na to pomysłu lub budżetu na skorzystanie z porad projektanta? Przychodzimy z pomocą!
Zgłoś wnętrze
about
Jak to działa?
Zrób 3 zdjęcia
Salon, sypialnia, pokój dziecka, a może kuchnia? Zrób zdjęcia pomieszczenia, które chcesz zmienić. Ważne by były w poziomie i przedstawiały pomieszczenie z różnych perspektyw.
image
icon
image
Wypełnij formularz
Dodaj zdjęcia pomieszczenia oraz krótko opisz swoje potrzeby – wybierz styl wnętrza, który podoba Ci się najbardziej i wskaż co chcesz zmienić.
icon
Dodaj rzut wnętrza
To łatwe! Przygotuj prosty rysunek na kartce z zaznaczonymi wymiarami pomieszczenia. Nie zapomnij zaznaczyć okien, drzwi i podać wysokości wnętrza. Dobrze, jeśli podasz także wysokość od podłogi do parapetu.
image
icon
image
Otrzymaj wizualizację wnętrza
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy pomieszczenia dla których nasi projektanci stworzą projekt aranżacji i pokażą jak w łatwy sposób odmienić to wnętrze.
icon

Nasi projektanci

Aneta Nowakowska

Projektowanie to jej pasja i sposób na życie. Zwolenniczka dbałości o detale.

Szymon Machaczka

W projektach wnętrz wyróżnia go niecodzienne podejście do zestawiania kolorów i materiałów.

Magdalena Mrozek

Od ponad 10 lat pomaga ludziom w kreowaniu ich wymarzonej przestrzeni.

Odmień swoje wnętrze. Zobacz jakie to proste!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz wizualizację swojego wnętrza, która pomoże Ci zmienić Twoje cztery kąty.
Remont czy metamorfoza w domu wymagają kompleksowej wizji i dbałości o detale. Nieocenione jest w tym aspekcie doświadczenie ekspertów. Portal „No i ładnie” powstał po to, by Ci w tym pomóc.
Po pierwsze – w zakładce „Metamorfozy” możesz przeglądać pomysły na aranżacje wnętrz przygotowane przez projektantów, które z pewnością zainspirują Cię do zmian. Po drugie – możesz zgłosić się do metamorfozy i zyskać darmowy projekt aranżacji wybranego wnętrza. Wraz z naszymi projektantami pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich czterech kątów.
about
Do metamorfozy możesz zgłosić jedno z pomieszczeń: salon, sypialnię, kuchnię czy pokój dziecka, czyli przestrzenie szczególnie wymagające przemyślanej koncepcji.
Spośród zgłoszeń zespół serwisu „No i ładnie” wraz z projektantami wytypują te, dla których zostanie przygotowany projekt – dostosowany do Twojej przestrzeni i pełny przemyślanych rozwiązań.
about

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Klikając „ Akceptuje” lub zamykając okno przy pomocy przycisku „X” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych, w tym o Twoich uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.