No i ładnie No i ładnie

Zgłoś się po darmowy projekt wnętrza. To proste, kliknij tutaj >>

Projektanci

Oni Cię urządzą! Poznaj naszych projektantów, którzy zmienią Twoje wnętrze nie do poznania oraz podzielą się swoimi inspiracjami i pomysłami jak odświeżyć swoje cztery kąty.
image

Nasi projektanci

Szymon Machaczka

W projektach wnętrz wyróżnia go niecodzienne podejście do zestawiania kolorów i materiałów.

Magdalena Mrozek

Od ponad 10 lat pomaga ludziom w kreowaniu ich wymarzonej przestrzeni.

Karolina Kubica

Jej projekty łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design.

Oliwia Drobnicka

Lubi łączyć ponadczasową elegancję z nowoczesnością, klasykę z minimalizmem.

Odmień swoje wnętrze. Zobacz jakie to proste!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz wizualizację swojego wnętrza, która pomoże Ci zmienić Twoje cztery kąty.

Szymon Machaczka

W projektach wnętrz wyróżnia go niecodzienne podejście do zestawiania kolorów i materiałów.
  • Na swoim koncie ma setki zrealizowanych projektów opartych na ciekawych rozwiązaniach.
  • Współprowadzący wraz z Małgosią Sochą program "No i ładnie" w Dzień dobry TVN. 
  • Tworzył wnętrza dla takich gwiazd jak: Tomasz Oświeciński, Alżbeta Lenska oraz Rafał Cieszyński.
  • Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Posiada fakultet z Nowoczesnych Źródeł Energii.

Magdalena Mrozek

Od ponad 10 lat pomaga ludziom w kreowaniu ich wymarzonej przestrzeni.
  • W projektowaniu wnętrz stawia przede wszystkim na ponadczasową elegancję i klasykę, przy czym ważna jest dla niej także funkcjonalność. Zwraca szczególną uwagę na to, żeby kreowane przez nią przestrzenie odpowiadały przede wszystkim gustom ich użytkowników. To oni powinni czuć się w danym wnętrzu najlepiej.
  • Zajmuje się projektowaniem zarówno przestrzeni typowo prywatnych, jakimi są domy, apartamenty czy mieszkania, jak i tych ogólnodostępnych, jak powierzchnie biurowe lub użyteczności publiczne.
  • Przez kilka lat związana z katowickim biurem projektowym, gdzie zdobyła doświadczenie i ogrom cennej wiedzy technicznej. Od ponad roku prowadzi z powodzeniem własną pracownię projektową.

Karolina Kubica

Jej projekty łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design.

Projektowanie wnętrz, to jej pasja i sposób na życie. Zajmuje się projektowaniem wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, najważniejsze to sprostać potrzebom użytkowników tworząc dla nich ich wymarzoną przestrzeń. Jej projekty łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design. Nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter i sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Jest absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W zawodzie pracuje od dziesięciu lat. Swoje doświadczenie zdobyła w jednej z gliwickich pracowni projektowych. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń oraz jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów. Prywatnie kocha koty, jazdę na rowerze po górach i podróże.

Oliwia Drobnicka

Lubi łączyć ponadczasową elegancję z nowoczesnością, klasykę z minimalizmem.

Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych z nutką klasyki i nowoczesności. Od 10 lat prowadzi z sukcesami swoją pracownię projektową. Projektuje wnętrza luksusowe. Lubi łączyć ponadczasową elegancję z nowoczesnością, klasykę z minimalizmem. Uwielbia materiały naturalne. Absolwentka Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Należy do Stowarzyszenia Architektów Polskich. Fascynują ją nowe trendy we wzornictwie i architekturze. W poszukiwaniu inspiracji regularnie odwiedza Międzynarodowe Targi Wnętrzarskie w Mediolanie, uczestniczy w branżowych wydarzeniach związanych z designem w kraju. Jej domeną jest kompleksowa realizacja domów i apartamentów. Wszystkie projekty poddaje szczegółowej analizie funkcjonalnej, która jest podstawą każdej udane realizacji. Prywatnie lubi jachting, narciarstwo i rower.

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Klikając „ Akceptuje” lub zamykając okno przy pomocy przycisku „X” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych, w tym o Twoich uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.