No i ładnie No i ładnie

Codziennie nowa metamorfoza. Wśród nich może znaleźć się Twoja. Zgłoś się kliknij tutaj >>

Projektanci

Oni Cię urządzą! Poznaj naszych projektantów, którzy zmienią Twoje wnętrze nie do poznania oraz podzielą się swoimi inspiracjami i pomysłami jak odświeżyć swoje cztery kąty.
image

Nasi projektanci

Aneta Nowakowska

Projektowanie to jej pasja i sposób na życie. Zwolenniczka dbałości o detale.

Szymon Machaczka

W projektach wnętrz wyróżnia go niecodzienne podejście do zestawiania kolorów i materiałów.

Magdalena Mrozek

Od ponad 10 lat pomaga ludziom w kreowaniu ich wymarzonej przestrzeni.

Katarzyna Maciejewska

Cechuje ją skrupulatność, głowa pełna pomysłów i zmysł artystyczny.

Karolina Kubica

Jej projekty łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design.

Odmień swoje wnętrze. Zobacz jakie to proste!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Jeśli zostaniesz wybrany, otrzymasz wizualizację swojego wnętrza, która pomoże Ci zmienić Twoje cztery kąty.

Aneta Nowakowska

Projektowanie to jej pasja i sposób na życie. Zwolenniczka dbałości o detale.
  • Uwielbia wnętrza harmonijne, przytulne i funkcjonalne zarazem. Uważnie słucha i poznaje potrzeby klientów - wnętrze musi odzwierciedlać ich osobowość. Jest zwolenniczką dbałości o detale - to właśnie one nadają charakter pomieszczeniu. 
  • W wolnym czasie lubi poznawać architekturę Europy. Podróże są dla niej inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych projektów.
  • Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Szymon Machaczka

W projektach wnętrz wyróżnia go niecodzienne podejście do zestawiania kolorów i materiałów.
  • Na swoim koncie ma setki zrealizowanych projektów opartych na ciekawych rozwiązaniach.
  • Współprowadzący wraz z Małgosią Sochą program "No i ładnie" w Dzień dobry TVN. 
  • Tworzył wnętrza dla takich gwiazd jak: Tomasz Oświeciński, Alżbeta Lenska oraz Rafał Cieszyński.
  • Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Posiada fakultet z Nowoczesnych Źródeł Energii.

Magdalena Mrozek

Od ponad 10 lat pomaga ludziom w kreowaniu ich wymarzonej przestrzeni.
  • W projektowaniu wnętrz stawia przede wszystkim na ponadczasową elegancję i klasykę, przy czym ważna jest dla niej także funkcjonalność. Zwraca szczególną uwagę na to, żeby kreowane przez nią przestrzenie odpowiadały przede wszystkim gustom ich użytkowników. To oni powinni czuć się w danym wnętrzu najlepiej.
  • Zajmuje się projektowaniem zarówno przestrzeni typowo prywatnych, jakimi są domy, apartamenty czy mieszkania, jak i tych ogólnodostępnych, jak powierzchnie biurowe lub użyteczności publiczne.
  • Przez kilka lat związana z katowickim biurem projektowym, gdzie zdobyła doświadczenie i ogrom cennej wiedzy technicznej. Od ponad roku prowadzi z powodzeniem własną pracownię projektową.

Katarzyna Maciejewska

Cechuje ją skrupulatność, głowa pełna pomysłów i zmysł artystyczny.

Profesjonalistka posiadająca wykształcenie wyższe w kierunku architektury wnętrz, zdobyte zarówno w Polsce, jak i za granicą. Architektura jest jej pasją. Kreuje przestrzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb, które zarówno w swojej funkcji, jak i formie stanowią zintegrowaną i niepowtarzaną całość. Projektuje wnętrza prywatne i komercyjne.

Karolina Kubica

Jej projekty łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design.

Projektowanie wnętrz, to jej pasja i sposób na życie. Zajmuje się projektowaniem wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, najważniejsze to sprostać potrzebom użytkowników tworząc dla nich ich wymarzoną przestrzeń. Jej projekty łączą w sobie funkcjonalność i ponadczasowy design. Nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter i sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Jest absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W zawodzie pracuje od dziesięciu lat. Swoje doświadczenie zdobyła w jednej z gliwickich pracowni projektowych. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń oraz jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów. Prywatnie kocha koty, jazdę na rowerze po górach i podróże.

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Klikając „ Akceptuje” lub zamykając okno przy pomocy przycisku „X” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych, w tym o Twoich uprawnieniach, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.